Навчально-лінгвістична практика студентів французького відділення

Студенти  французького відділення  завершили навчально-лінгвістичну практику, що охопила найвидатніші куточки Європи. Вони розпочали з Дрездена, де захопилися неймовірною архітектурою, та продовжили в мальовничому L’Isle-en-Rigault, де познайомилися з місцевими жителям та скуштували французьку випічку.

Париж вразив студентів своєю красою — Тріумфальна арка, Єлисейські поля, Ейфелева вежа та вечірній Лувр відкрили перед ними палітру неймовірних вражень. Наступна зупинка у Реймсі принесла глибше розуміння готичної архітектури та виноробного мистецтва. Студенти відвідали  казковий парк атракціонів Nigloland, де кожний вибрав атракціон на свій смак та отримав масу задоволення.

Серце Кольмару, схоже на Венецію, вразило усіх своєю аутентичністю. Нарешті, Прага завершила цю подорож, подарувавши незабутні враження від Староміської площі, Карлового мосту та Собору Святого Віта.

Захоплива мандрівка стала справжнім натхненням для студентів, які тепер додали до свого арсеналу нові знання та культурний досвід. Вони вже планують повернення назад, щоб відновити зв’язок з цими чудовими місцями та знову зануритися у їх неповторну атмосферу.