Доцентка кафедри англійської філології Наталія Іванотчак провела воркшоп “Електронний курс “Методологія CLIL”

13 жовтня відбувся онлайн семінар «Поширюємо результати проекту MultiEd» під егідою Національного Офісу Erasmus+ проєкту MultiEd. Впродовж семінару були представлені три воркшопи. Воркшоп 3 “Електронний курс “Методологія CLIL” провела доцентка кафедри англійської філології Наталія Іванотчак, спільно з доценткою Тернопільського національного університету імені Володимира Гнатюка Людмилою Бабій. Під час воркшопу викладачки ознайомили учасників із основними засадами розробки електронних курсів та практичною імлементацією цих принципів у новому електроному курсі “Методологія CLIL”, який був розроблений університетами-партнерами в рамках проєкту. Метою електронного курсу “Методологія CLIL” є навчання цільових груп – вчителів, викладачів, студентів педагогічних ВНЗ – навичок ефективного впровадження методології предметно-мовного інтегрованого навчання CLIL в освітній процес. Курс спрямований на адаптацію та впровадження сучасних методів викладання іноземних мов в освітній процес в Україні.  Загалом, воркшопи проводились викладачами із університетів-партнерів проєкту та охоплювали такі теми: Воркшоп 1 ” Курси за вибором для студентів гуманітарних спеціальностей: проєктування, досвід, перспективи» (Ірина Морозова, к.філол.н., доцент, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна), Воркшоп 2 “Багатомовність та стратегія багатомовної освіти” (Марина Шкуропат, к. філол. н., доцент, Горлівський інститут іноземних мов), Воркшоп 3 “Електронний курс “Методологія CLIL” (Наталія Іванотчак, к. філол. н., доцент, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, та Людмила Бабій, к. філол. н., доцент, Тернопільський національний університет імені Володимира Гнатюка).

Дізнатися більше про проєкт можна відвідавши сайт http://www.multied.com.ua