Середня освіта (німецька мова і література)

Cпеціальність 014 Середня освіта

014.02 Середня освіта (німецька мова і література)

Переглянути детальну інформацію про спеціальність

Освітня діяльність і підготовка фахівців за цією спеціальністю здійснюється за освітнім рівнем бакалавр.

Кваліфікація за ОР бакалавр: “Вчитель німецької мови і літератури, другої іноземної мови”.

Навчання за спеціальністю 014 Середня освіта (німецька мова та література) здійснюється за Програмою бакалаврату з підготовки майбутнього вчителя німецької мови в рамках  проекту Міністерства освіти і науки України «Шкільний вчитель нового покоління».

Проект стартував у квітні 2013 року та спрямований на оновлення змісту та підходів до мовної та методичної підготовки майбутнього вчителя іноземних мов у вищих навчальних закладах країни.

Програма є інноваційною, студенто-центричною, орієнтованою на формування як спеціальних, так і загальних компетентностей, які необхідні сучасному вчителю іноземної мови.

Докладну інформацію про нову Програму підготовки вчителя можна отримати на офіційному сайті проекту «Шкільний вчитель нового покоління»: http://ngschoolteacher.wix.com/ngscht

Освітня програма 014.02 Середня освіта (Мова і література (німецька)) – сертифікат про акредитацію N 284, дійсний до 14.05.2025 року

Запрошуємо Вас до співпраці та гарантуємо якісну підготовку!