Доцентки факультету провели вебінари в рамках проєкту “Professional development and exchange for educators of pre-service teachers”

В рамках реалізації проєкту “Professional development and exchange for educators of pre-service teachers” у жовтні відбулася серія вебінарів, яка провидилася організацією “Childhood Education International” (США) за підтримки Державного департаменту США/ Регіонального офісу англійської мови Посольства США в Україні (RELO). Доцентки кафедри англійської філології Ольга Білик та Інеса Мельник, які є учасниками проєкту, провели вебінари на теми “Teaching English in Emergencies: SEL+ Peace Education” та “Ineractive Notebooks in Online Secondary School EFL Classes”. Учасниками вебінарів були викладачі англійської мови з усіх куточків світу. Ольга Білик та Інеса Мельник поділилися ідеями та практиками щодо інтеграції соціально-емоційного навчання у процес викладання англійської мови.