Підготовчі курси

 

Щорічні безкоштовні заняття з іноземних мов на ФІМ – запорука успішного складання ЗНО!

Вже дев’ятий рік поспіль, з лютого по березень 2015-2024 року, факультет іноземних мов ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» запрошує абітурієнтів на безкоштовні заняття з іноземних мов (англійська, німецька, французька) для підготовки до складання ЗНО, а згодом до НМТ.

Заняття проводяться викладачами кафедр англійської, німецької та французької філологій у вихідні дні, щосуботи та щонеділі з 10:30 до 12:30. Завдяки цьому не лише  учні 10-11 класів нашого міста, а й прилеглих об’єднаних територіальних громад, мають чудову можливість підвищити свій мовний рівень для успішного складання НМТ.

Майбутні абітурієнти ФІМ надають позитивні відгуки щодо якості проведених занять та професійної майстерності викладачів випускних кафедр:

“Мене звати Марія і я навчаюся в 11 класі. Із захопленням хочу висловити подяку усім, хто долучається до проведення безкоштовних курсів з англійської мови. На заняттях я отримую максимальну кількість необхідної інформації, яка допомагає мені повторити вивчений матеріал. Викладачі подають усе доступно і легко, а також налаштовують нас, абітурієнтів, на успішне складання ЗНО. Безперечно, заняття приносять кожному з нас щось нове і цікаве. Тому я рекомендую усім, хто планує пов’язати своє життя з філологією, відвідувати курси ФІМ”.

“Мене звати Марта, я учениця 11 класу (м. Івано-Франківськ). Я рада, що цього року маю таку класну можливість відвідувати курси з англійської мови, підготуватись безкоштовно до ЗНО і закріпити свої знання (факультет іноземних мов, ауд. 212). Особливо ефективним та потрібним для одинадцятикласника є слухання, оскільки ми так мало маємо практики з цього виду роботи в школі. Дуже дякую викладачам кафедри англійської філології за їхні цікаві лекції та доступність пояснювання матеріалу. Всім охочим навчатися на ФІМ рекомендую!”

“Дуже дякую викладачам кафедри німецької філології, що ми з подругою можемо вдосконалити наші знання німецької мови на ваших безкоштовних курсах. Нам дуже зручно те, що заняття проходять у вихідні дні, тому ми маємо можливість приїжджати навіть з Бурштина і Галича”.

“Хоча я не вивчаю французьку мову в школі і планую здавати ЗНО з англійської мови для вступу на ФІМ, я із задоволенням приїжджаю на заняття з французької мови. Оскільки мені дуже подобається французька, то я планую вступати на французьку філологію у 2019 році. Щиро дякую викладачам французької мови за ефективні заняття, дружню атмосферу та можливість вчити французьку навіть без глибоких базових знань”.

Нам надзвичайно приємно, що престиж нашого факультету невпинно зростає і кількість абітурієнтів щороку збільшується.