Підсумкова атестація здобувачів вищої освіти спеціальності 035.041 “Германські мови та літератури (переклад включно)”

12-16 червня здобувачі вищої освіти заочної форми навчання факультету іноземних мов, які з 2019 р. по 2023 р. навчалися на ОП “Англійська мова і література”, проходили державну підсумкову атестацію. Комплексний іспит складався із тесту з теорії англійської мови та методики її викладання, а також читання, літературного перекладу та стилістичного аналізу уривка художнього тексту. Атестація була проведена Екзаменаційною комісією у складі: голови ЕК – Діани Сабадаш, к.ф.н., доцента кафедри англійської філології; Оксани Дерев’янко, к.ф.н., доцента кафедри англійської філології; та Любов Михайлюк, старшого викладача кафедри англійської філології.

Здобувачі вищої освіти (51 студент) успішно склали комплексний іспит, продемонструвавши належні знання та практичні вміння, якими повинен володіти філолог, перекладач та вчитель англійської мови. Найкращі відповіді студентів відзначені комісією належать Владиславі Грінько, Руслані Коріненко, Марії-Ілоні Стефанів, Вікторії Якимишин та Соломії Яцків (Табачак).

Члени екзаменаційної комісії та викладачі фахових кафедр бажають студентам успіху та натхнення у досягненні наступних вершин та запрошують здобувачів продовжити навчання на факультеті іноземних мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника для здобуття другого рівня вищої освіти – магістра.