Підсумкова атестація здобувачів вищої освіти спеціальності «Cередня освіта. Мова та література (англійська)»

12 – 16 червня здобувачі вищої освіти денної та заочної форм навчання, які у 2019-2023 рр. навчалися на ОП «Середня освіта (англійська мова і література)», проходили державну підсумкову атестацію. Іспит був комплексним і складався з двох компонентів: тест з теорії англійської мови та методики її навчання (у дистанційному форматі),  а також розробка й захист кваліфікаційного завдання з методики навчання англійської мови (у змішаному форматі). Атестацію провела Екзаменаційна комісія у складі: голова ЕК –  Ігор Романишин, к.п.н., доцент кафедри англійської філології; Наталія Іванотчак, к.ф.н., доцент кафедри англійської філології;  Наталія Пилячик, к.ф.н., доцент кафедри англійської філології, а також запрошений член ЕК – Надія Бортник, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, вчитель англійської мови ліцею №23 імені Романа Гурика, член Ради стейголдерів факультету іноземних мов.

Усі 45 здобувачів вищої освіти успішно пройшли випробування, продемонструвавши належні знання та практичні вміння, які є необхідними для реалізації трудових функцій учителя іноземної мови закладу загальної середньої освіти. Комісія відзначила найкращі відповіді студентів – Вікторії Яцишин, Софії Чоловської, Ольги Федик, Божени Івасюк, Ірини Базюк, Анастасії Максим’юк та Яни Озарко.

Члени екзаменаційної комісії та викладачі фахових кафедр бажають студентам успішно здати ще один іспит підсумкової атестації – з другої іноземної мови (німецької або французької) та запрошують здобувачів продовжити навчання на факультеті іноземних мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника для здобуття другого рівня вищої освіти – магістра.