Симпозіум між Університетом Східної Англії та Прикарпатським національним університетом

Викладачі факультету к.ф.н., доц. Наталія Іванотчак, к.ф.н., доц. Ірина Малишівська, к.п.н., доц. Ігор Романишин, к.ф.н., доц. Діана Сабадаш взяли участь у науковому симпозіумі з Університетом Східної Англії, що відбувся в онлайн форматі між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Університетом Східної Англії у рамках ініціативи Twinning («Єднання»). У заході взяло участь понад 140 науковців з обох університетів. У ході дискусій було окреслено основні можливості для співпраці у контексті дослідницьких проєктів та академічних обмінів. Учасникам було запропоновано перейти до однієї з трьох спеціалізованих дискусійних сесій, де вже більш детально обговорювались наукові ідеї та спільні точки дотику між викладачами університетів. На одній з таких сесій к.п.н., доцент кафедри англійської філології Ігор Романишин виступив із доповідю на тему “Підготовка майбутніх вчителів англійської мови у складний час: виклики та можливості” (“The Pre-service English Teacher Training in Uncertain Times: Challenges and Opportunities”). На завершальному етапі симпозіуму модератори секцій узагальнили отримані ідеї та окреслили наступні кроки у партнерстві. Представники обох університетів підтвердили готовність до наступного етапу у розвитку співпраці. Щиро дякуємо нашим колегам з Університету Східної Англії за підтримку, можливість обміну досвідом та участі в спільних наукових проєктах із нашими міжнародними партнерами.