Лекції викладача Єзуїтського університету Реджіс Карен Кордови

За сприяння редактора українського відділення Радіо Ватикану в Україні Світлани Духович, кафедра англійської філології налагодила міжнародну співпрацю з Університетом Реджіс (США). Викладач Єзуїтського університету Реджіс (Денвер, штат Колорадо) Карен Кордова провадила волонтерську викладацьку діяльність на факультеті іноземних мов. Маючи понад двадцятирічний досвід викладання у вищих навчальних закладах США та будучи експертом з комункацій та технологій дистанційного навчання, Карен Кордова впродовж семестру проводила лекції з міжкультурної комунікації та академічного публічного мовлення для студентів-бакалаврів спеціалізації 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, а також лекції з лінгвокультурології для студентів магістерського рівня. Студенти факультету мали унікальну можливість не лише розширити свою базу знань, а й збагатити свій досвід міжкультурної комунікації в дії та перейняти інші освітні практики, адже ознайомлення з різними стилями викладання та поглядами спонукає студентів до критичного мислення та оцінки різних точок зору; вони більш схильні питати запитання, ставити під сумнів власні припущення та розвивати більш комплексний підхід до пошуку рішень та аналізу. Щиро дякуємо Карен Кордові за захоплюючі лекції та сподіваємося на подальшу співпрацю! Також висловлюємо вдячність Світлані Духович та доцентці кафедри англійської філології Наталії Пилячик за сприяння в налагодженні таких цінних контактів із іноземними колегами!