Доцентка кафедри англійської філології Наталія Пилячик провела лекцію в Житомирському державному університеті

Успіх лекції на тему “The theory of politeness as a phenomenon of socialization” був забезпечений чудовим балансом теорії, практики, відео, сили слова та прикладів, наведених лектором. Учасники (а це і викладачі, і студенти, яких було 95) отримали інтелектуальне, моральне, естетичне задоволення від інтеракції, змогли обмінятися досвідом та враженнями, обговорили складові компоненти та типи ввічливості як культурного феномену.
Зауважимо, що викладачі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника входять до складу Професійної спілки викладачів вищої школи, що була створена в рамках проведеного на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка Хакатону викладацької майстерності (вересень 2021 року). Тож сподіваємося на подальшу творчу співпрацю з колегами онлайн та оффлайн!