“Українська школа буде успішна, якщо до неї прийде успішний вчитель”

Під таким гаслом із концепції Нової української школи пройшла міжнародна інформаційно-практична конференція “Учителі нового покоління: секрети успіху”.

13 лиcтопада 2018 року делегація Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника у складі проректора з науково-педагогічної роботи, доктора філософських наук, професора Г.Й. Михайлишин, доцентів кафедри англійської філології І.М. Романишина, Н.Є. Пилячик, О.І. Білик, О.Я. Троценко та студентів 4-го курсу  факультету іноземних мов С. Гнатушко та Л. Поселюжної взяла участь у конференції, яка відбулася на базі Київського університету імені Бориса Грінченка. Захід організований в рамках спільного проекту Британської Ради в Україні та Міністерства освіти і науки України “Шкільний вчитель нового покоління”, учасником якого є наш університет.

Гості конференції ознайомилися зі світовими практиками підготовки майбутніх вчителів (доповідачі Саманта Твізелтон, директор Шеффілдського інституту освіти університету Шеффілд Халлам, Арто Ваатокарі, керівник проекту “Фінська підтримка реформи української школи”) та взяли участь у дискусійній панелі “Шкільний учитель нового покоління і Нова українська школа: разом чи паралельно?”, модератором якої була Наталка Мосейчук, журналіст ТСН 1+1.

Викладачі та студенти взяли активну участь у творчих майстернях “Дослідження діяльності у додипломній підготовці майбутніх учителів”, “Способи забезпечення ефективного зворотного зв’язку” та відвідали демонстраційні заняття “Як зробити інструкції у класі ефективними”, “Навчання англійської мови учнів із дислексією”. Наші студенти презентували постер, який відображує їх враження від нової програми “Методика навчання англійської мови в ЗСО”.