Завідувач кафедри англійської філології поділився власним досвідом міжнародної академічної мобільності на конференції “American and European Education for the Benefit of Ukraine”

28 листопада 2018 р. в Американському Домі у Києві (America House Kyiv) відбулась конференція “American and European Education for the Benefit of Ukraine («Американська та європейська освіта на благо України»). Учасники конференції мали змогу обговорити перспективи грантових ініціатив Посольства США в Україні, Міжнародного фонду «Відродження» та відділу міжнародного співробітництва та євроінтеграції Міністерства освіти і науки України. Серед учасників конференції мав честь бути запрошеним завідувач кафедри англійської філології Яків Бистров, випускник стипендійної програми «Гостинності коледжів Кембриджа» фонду «Відкрите суспільство» Джорджа Сороса 2012 року, який розповів власну історію успіху в отриманні досвіду міжнародної академічної мобільності.