Студенти факультету були волонтерами на Асамблеї “Кільце ковальських міст Європи”

З 19 по 22 вересня  м. Івано-Франківську випала честь приймати делегації із семи країн в рамках Асамблеї “Кільце ковальських міст Європи”. Студенти факультету мали можливість прийняти участь в організації цього процесу та допомогти міській раді налагодити співпрацю між гостями та господарями дійства. Ірина Бучинська (Нм-11) та Олександр Голюк (Ам-11) були перекладачами на нараді щодо збереження культурної спадщини, Юлія Лесів (СО А-34) супроводжувала гостей з Нідерландів та Іспанії, Юлія Демчук (СО А-34), Кароліна Ангела (Н-31) та Денис Федоренко (Н-31) здійснювали переклад англійською та німецькою мовами для делегатів з Німеччини. Студенти радо скористалися цією можливістю застосувати на практиці отримані знання та покращити свої професійні навички. Фестиваль був хорошою нагодою культурного та освітнього обміну між країнами та університетами. Всі студенти чудово впорались і висловили бажання частіше брати участь у таких заходах.