Стипендіатка Програми імені Фулбрайта Андреа Уейнет займатиметься дослідницькою та асистентською роботою на факультеті

Факультет іноземних мов, зокрема кафедра англійської філології, приймає стипендіатку Програми імені Фулбрайта (Fulbright Ukraine) Андреа Уейнет (Andrea Weyneth), яка займатиметься дослідницькою та асистентською роботою за програмою U.S. Student Program / English Teaching Assistantship (ETA).

Андреа Уейнет закінчила Університет Денісон, приватний гуманітарний університет у Гранвілі, штат Огайо, за спеціальностями «Психологія» та «Біологія». Оскільки вона має українське коріння по маминій лінії, Андреа бажає глибше зрозуміти мову, культуру і традиції України.

Під час свого перебування в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника Андреа Уейнет планує започаткувати англомовний клуб, де обговорюватимуть психічне здоров’я та важливість психології як науки.