Вітаємо команду факультету Trans-ju team із зайнятим третім місцем на конкурсі стартапів!

12 травня, у День Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, відбувся фінал шостого конкурсу стартапів на базі “Наукового парку “Прикарпатський університет””.
Мета заходу – допомога у реалізації нових перспективних проєктів та підтримка талановитої молоді Прикарпаття.
У фіналі конкурсу взяли участь дві команди з факультету іноземних мов – Trans-ju team та Speaking club.
Серед переможців конкурсу була команда Trans-ju team, чия ідея зайняла 3 місце та отримала винагороду 10 000грн. До складу команди входять Довбня Марта, Насадик Христина, Костів Ірина та Крупніцька Христина, студентки 2 курсу спеціальності “Германські мови та літератури (переклад включно) (перша – англійська)”. Дякуємо за підтримку команди Кобуті Катерині Степанівні!
Окрім цього, учасники обох команд факультету іноземних мов отримали сертифікати на підтримку ідей від спільного проєкту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та університету Східної Англії «Підготовка ґрунту для відновлення – очищення ґрунту України, еко-підприємництво та екологічна журналістика».
Вітаємо команди та бажаємо успіхів у майбутньому!