Декана факультету Наталію Яремівну Яцків переобрано на новий термін. Вітаємо!

4 квітня відбулися збори трудового колективу факультету іноземних мов за участю ректора університету Ігоря Цепенди та проректора з науково-педагогічної роботи Едуарда Лапковського. Основним питанням порядку денного було погодження кандидатури на посаду декана факультету. Після внесення ректором університету д.п.н., проф. Ігорем Цепендою кандидатури декана та окреслення перспектив розвитку факультету, було заслухано ґрунтовний звіт к.ф.н., проф. Наталії Яцків про результати роботи факультету за 2018-2023 рр. Здійснивши SWOT-аналіз сильних та слабких сторін, потенційних загроз та можливостей факультету, Наталія Яремівна представила своє бачення стратегії розвитку на наступні п’ять років за напрямами освітньої, наукової та міжнародної діяльності. Було заслухано виступи проректора з науково-педагогічної роботи к.м.н., доц. Едуарда Лапковського, завідувачів випускових кафедр д.ф.н., проф. Якова Бистрова та к.ф.н., доц. Андрія Венгриновича, професора кафедри німецької філології к.ф.н. Ярослава Билиці, доцента кафедри англійської філології к.п.н., Ігоря Романишина, старшого викладача кафедри французької філології Ольги Скарбек та сенатора факультету Марти Довбні, які засвідчили підтримку кандидатури Наталії Яцків на посаду декана. За результатами таємного голосування учасники зборів трудового колективу одностайно підтримали кандидатуру Наталії Яремівни і переобрали на новий термін к.ф.н., проф. Наталію Яцків деканом факультету.
Щиро вітаємо Наталію Яремівну та бажаємо наснаги, нових здобутків та плідної праці на користь факультету!