Благодійні ярмарки на факультеті для допомоги ЗСУ та дітям-сиротам

Вже не вперше наш факультет проводить різноманітні благодійні ярмарки і цьогоріч, незважаючи на важкий воєнний час, ми зуміли засвітити промінчик радості на 2 фронтах: воєнному та благодійному.
Завдяки ентузіазму голові профбюро факультету Валерії Мерц, студентському активу усіх курсів, деканату, викладачам трьох кафедр (англійської, німецької та французької філології) ми організували 2 великі благодійні ярмарки, продаючи власноруч виготовлені смаколики та вироби з бісеру, квитки в театр тощо. Без вагань першим рішенням стало допомогти нашим славним ЗСУ. Так, 20 тис. грн. було передано волонтерам (Світлана Вінтонюк), чим ми пришвидшили закупівлю 6 дронів для солдатів на передовій, серед яких є наш колишній випускник, викладач Myts Kan.
Інша частина зібраних коштів із 2х благодійних ярмарків була використана на закупівлю навчально-методичної літератури та розвиваючих ігор М. Монтесорі для сиріт в Будинку дитини (м. Надвірна).
Кожен з нас робить невеликі справи задля великої перемоги добра над злом.
Нас, українців, не здолати!
Разом – ми сила!
Слава Україні!