Гостьова лекція проректорки Херсонського державного університету Алли Цапів

05 травня 2022 року відбулась гостьова лекція запрошеної лекторки, д.філол.н., проректорки Херсонського державного університету Цапів Алли Олексіївни на тему “Казкові кінонаративи в аспекті мультимодальних та інтермедіальних досліджень”. Лекцію було проведено для студентів групи А-43 в межах навчальної дисципліни “Література і кінематограф” доцентки кафедри англійської філології Малишівської І.В. В ході презентації студенти та викладачі кафедри мали змогу поглянути на знайомі казкові сюжети («Білосніжка та сім гномів», «Мері Поппінс») крізь призму інтермедіальності та мультимодальності. Лекторка торкнулась різних підходів щодо визначення поняття медіа та на прикладі кіноадаптації відомого твору британської письменниці Дж. К. Ролінґ «Фантастичні звірі і де їх шукати» продемонструвала багатогранність мультимодального наративу.