Троє студентів факультету – стипендіати Фундації Лозинських

Вже другий рік поспіль у Прикарпатському національному університеті проходить конкурс для студентів на здобуття стипендій від Фундації Лозинських (США). Його проведення стало можливим завдяки угоді про двосторонню співпрацю, яку було укладено минулого року. Відповідно до умов конкурс пройшов у 2 етапи. За результатами останнього стипендійна комісія університету визначила 20 студентів-претендентів, які навчаються на бакалавраті. Остаточне рішення було за Фундацією, яка призначила стипендії в розмірі гривневого еквіваленту 500 доларів десятьом найкращим. Вони отримуватимуть цю фінансову нагороду щомісячно впродовж навчального року.

Цьогоріч троє студентів факультету іноземних мов Віталій Метелиця, Юлія Пасічняк та Людмила Гараць стали стипендіатами Фундації. Впродовж навчального року наші студенти отримають стипендії у розмірі 500 доларів США в гривневому еквіваленті. Основними вимогами до учасників конкурсу були: високий рівень досягнень у навчальній діяльності, активна участь у громадському житті університету та потреба у соціальній підтримці.

Вітаємо переможців та висловлюємо подяку Фундації Лозинських за підтримку талановитої молоді!