Доцентки кафедри англійської філології взяли участь у конференції “Preparing the Next Generation of Ukrainian English Teachers: What We Have Learned and Looking Ahead”

Доцентки кафедри англійської філології Ольга Білик, Тетяна Марчук та Віта Юрчишин взяли участь у конференції Preparing the Next Generation of Ukrainian English Teachers: What We Have Learned and Looking Ahead, яка відбувалася 19-20 липня у м. Київ. Організаторами заходу виступили Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME) та Регіональний офіс з вивчення англійської мови при посольстві США в Україні (Regional English Language Office, U.S. Embassy, Kyiv). Учасники конференції мали змогу послухати презентації і відвідати воркшопи, присвячені актуальним питанням підготовки майбутніх вчителів англійської мови, а також обмінятися новими ідеями, дієвими практиками, цінним досвідом під час круглих столів та панельних дискусій. Зустріч з однодумцями навіть під час літньої відпустки завжди є позитивним досвідом!