Випускниця факультету стала стипендіаткою Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень

20 липня 2023 року у Прикарпатському національному університеті відбулося п’яте нагородження здобувачів вищої освіти, які стали призерами – стипендіатами Фонду Інституту Східноєвропейських Досліджень (м. Варшава, Республіка Польща). Засновником Фонду є голова Програмної Ради Центральноєвропейського Економічного Форуму (загальновідомого як Центральноєвропейський Давос) Зигмунт Бердиховський.
Протягом п’яти років Фонд Інституту Східноєвропейських Досліджень тісно співпрацює з Прикарпатським університетом та надає його найкращим здобувачам  не лише фінансову підтримку у розмірі 1000 доларів США, але й можливість брати участь у міжнародних заходах, організованих Фондом. Двоє випускників магістерського рівня отримують таку ж винагороду за найкращу дипломну роботу. Серед призерів 2022-2023 – у минулому випускниця, а наразі асистентка кафедри англійської філології Катерина Кобута.