Викладачі кафедри французької філології Мар’яна Ковбанюк та Леся Фенюк стали стипендіатами культурної програми Французького інституту в Україні

Вітаємо доцента кафедри французької філології Мар’яну Ковбанюк та асистента кафедри французької філології Лесю Фенюк, які стали стипендіатами культурної програми Французького інституту в Україні за підтримки посольства Франції в Україні. Стипендіатки беруть участь у теоретично-практичному курсі лінгвістичної мобільності за підтримки Campus France в Україні.
Висловлюємо подяку Посольству Франції за високе виявиявлення інтересу та підтримку роботи, яку виконує наш вищий навчальний заклад. Викладачі стажуються на курсі лінгвістичного вдосконалення в спеціалізованому центрі з прикладної лінгвістики (CLA Centre de linguistique appliquée) міста Безансон (Франція) протягом трьох тижнів.