Презентація Стипендіальної програми “Завтра.UA” Фонду Віктора Пінчука здобувачкою вищої освіти Катериною Кобутою

22 листопада 2022 року відбулась онлайн-презентація Стипендіальної програми “Завтра.UA” Фонду Віктора Пінчука для здобувачів 3-4-х курсів факультету іноземних мов.

Здобувачка 2-го курсу ОР Магістр Катерина Кобута, дворазова стипендіатка програми у 2021/2022 і 2022/2023 роках, провела зустріч зі здобувачами, ознайомивши потенційних учасників із процедурою відбору, вимогами до кандидатів та термінами подання заявок. Охочі взяти участь у програмі мають відповідати необхідним вимогам: бути залученими до громадських, соціальних чи волонтерських проєктів, подати проєкт наукового дослідження з відповідної галузі знань та максимально проявити організаційно-комунікативні навички. Крім того, Катерина поділилась враженнями від участі у програмі та розповіла, які можливості відкрились перед нею після перемоги.

Бажаємо нашим здобувачам наснаги й успіхів!

Ознайомитись із докладною інформацією про Стипендіальну програму можна за лінком https://zavtra.in.ua/