Підготовка до ЗНО на факультеті іноземних мов стартувала вже сьогодні!

Цьогоріч 98 учасників безкоштовних курсів мають змогу покращити свій рівень знання іноземної мови та підготуватись до вступу. Адже щорічні заняття з іноземних мов на ФІМ – запорука успішного складання ЗНО! Вже п’ятий рік поспіль факультет іноземних мов ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» запрошує абітурієнтів на безкоштовні заняття з іноземних мов (англійська, німецька, французька) для підготовки до складання ЗНО. Впродовж останніх трьох років особлива увага приділяється тренуванню навиків слухання майбутніх абітурієнтів згідно новітніх вимог МОН (частина «Аудіювання»).
Заняття проводяться викладачами кафедр англійської, німецької та французької філологій у вихідні дні, щосуботи та щонеділі з 10:30 до 12:30. Завдяки цьому не лише учні 10-11 класів нашого міста, а й прилеглих об’єднаних територіальних громад, мають чудову можливість підвищити свій мовний рівень для успішного складання ЗНО.