Настановча конференція на педагогічну практику у Центрі іноваційних освітніх технологій “PNU-EcoSystem”

Студенти 4 курсу французького відділення готуються до педагогічної практики, до великого дня, коли вони увійдуть до школи в якості вчителя! Сьогодні, 3 лютого, наші майбутні педагоги нової української школи одержали в Центрі іноваційних освітніх технологій “PNU-EcoSystem” всю необхідну інформацію, всі необхідні для цього настанови та поради. Перед ними виступили викладачі кафедри: завідувач О.А.Бігун, А.А.Білас та Л.В.Цюпа. Поділилися всоїм досвідом Прокопів Л.В., доцент кафедри педагогіки та освітнього мененджменту та Коропецька О.М., доцент кафедри психології та психології розвитку. Завдяки іноваційним можливостям цього центру студенти мали можливість спостерігати за онлайн-уроком, який проводила випускниця нашого факультету, вчителька французької мови Калуського ліцею №2 Лисаник М.М. Дуже гарно розказала про можливості центру його директор, професор Будник О.Б. і навіть провела маленьку практичну демонстрацію. Все було цікаво і дуже пізнавально.