Викладачі кафедри англійської філології провели онлайн воркшопи для вчителів

10 лютого у Центр інноваційних освітніх технологій «PNU-EcoSystem» відбулися воркшопи «How to Teach Listening Effectively», «Media Literacy», та «Listening Skills: Purposes for Listening». Викладачі кафедри англійської філології Ірина Білянська, Наталія Гошилик, Наталія Іванотчак та Ольга Троценко ознайомили майбутніх вчителів – студентів факультету – із сучасними засадами викладання іноземних мов, методами формування аудитивної, інформаційно-комунікаційної та цифрової компетентностей.
Завдяки відеоконференцзв’язку сервера Cisco WebEx, вчителі іноземних мов Долинського академічного гуманітарного ліцею № 6 мали змогу спостерігати за онлайн-семінаром Наталії Іванотчак та Ольги Троценко «Listening Skills: Purposes for Listening», проведеним згідно з програмою мовної та методичної підготовки вчителів іноземних мов «Шкільний вчитель нового покоління», запровадженою МОН та Британською Радою в Україні. Вчителі брали активну участь в обговоренні та ділилися зі студентами власним практичним досвідом.
Варто зазначити, що такі заходи сприяють налагодженню співпраці між стейкхолдерами освітнього процесу, впровадженню інноваційних технологій у освітню діяльність та створенню реального зв’язку між теорією та практикою.