Викладачі факультету відвідали семінар Європейської мережі Центрів досліджень та інновацій (European Network of Research & Innovation Centres and Hubs ENRIC) щодо впровадження наукових проектів у співпраці з установами Європи та США.

Головний науковий співробітник Регіонального центру інформації та наукового розвитку RCISD Б. Кардон та міжнародні експерти представили платформу, на якій організації можуть обмінюватися думками та готуватися до спільних проектів. Своїми ресурсами та спеціалізованими інструментами RCISD прагне здолати бар’єр між ідеями та їх впровадженням, щоб полегшити інноваційним гравцям використання результатів досліджень та внести свій внесок у Європейський дослідницький простір.

Регіональний центр інформації та наукового розвитку (RCISD) – це інноваційна платформа, заснована вченими та менеджерами з науково-дослідних розробок для проведення наукових досліджень та управління, координації та підтримки науково-дослідних проектів. RCISD – це місце обміну науковими знаннями та управлінськими навичками, які об’єднуються для створення механізмів, надання послуг, налаштування та управління спільною діяльністю.