Викладачі кафедри німецької філології взяли участь у семінарі ″Шляхи співпраці університетів України за програмою Deutsch lehren lernen″

4 листопада 2019 року завідувач кафедри німецької філології Олег Остапович та асистент кафедри Наталія Ткачук на запрошення Інституту Гете в Україні взяли участь у інформаційному семінарі ″Шляхи співпраці університетів України за програмою Deutsch lehren lernen″, який проходив у Києві.
Обговорювались перспективи приєднання кафедри до спільного міжнародного проекту підготовки вчителів німецької мови за інноваційною програмою DLL, розробленою провідними німецькими фахівцями. У проекті вже беруть участь 9 українських університетів, його метою є впровадження у мультимедійну добу практично зорієнтованої інтерактивної підготовки майбутніх вчителів німецької мови за найсучаснішими європейськими методичними стандартами та підвищення кваліфікації викладачів німецької мови відповідно до вимог сьогодення.