Захід, присвячений 70-тій річниці утворення КНР

На факультеті іноземних мов вміють поєднувати навчання та відпочинок! На заході, присвяченому 70-тій річниці утворення КНР, студенти-китаїсти, викладачі факультету та всі бажаючі поєднували приємне з корисним: співали китайських пісень та вчилися вишуканому мистецтву написання ієрогліфів. Відкривши для себе секрети проведення чайної церемонії, гості заходу мали змогу спробувати справжній китайський чай та поласувати смачними суші. Всіх охочих приєднатися до дружньої родини факультету – ласкаво просимо або, як кажуть у нас на ФІМ, – 欢迎你!

Висловлюємо подяку організаторам заходу: викладачці факультету Ірині Володимирівні Ілійчук та профкому студентів, зокрема профоргу факультету іноземних мов Оксані Довбань.