Кафедра французької філології взяла участь у Марафоні Франкофонії

Кафедра французької філології взяла участь у Марафоні Франкофонії, організованим Посольством Франції в Україні, який відбувся 20 березня з 9.30 до 17.30 у ПНУ імені Василя Стефаника.

Цікаві конкурси, дружня атмосфера та на завершення вечора караоке -викликали незабутні емоції у наших студентів та викладачів. Приємним сюрпризом стала присутність на Марафоні  радника посольства Франції з питань співробітництва та культури, директора Французького Інституту в Україні, Наталі Берас.

Результатом праці студентів стало друге місце для Івано-Франківська серед інших міст України. Дякуємо усім за прикладені зусилля, креативність, гумор та співпрацю. Сподіваємось, що наступного року Марафон Франкофонії збере ще більшу кількість любителів та шанувальників французької мови.