Пленарне засідання щорічної звітної наукової конференції

На факультеті іноземних мов відбулося пленарне засідання щорічної звітної наукової конференції. З доповідями виступили доцент кафедри англійської філології Наталія Гошилик та доцент кафедри німецької філології Наталія Корольова.
Наталія Гошилик представила свої наукові здобутки з теми “Мультимодальні метафори у дискурсі сталого розвитку”. Присутні мали змогу долучитися до дискусії про основні аспекти сталості як системного поняття, а також познайомитися з еколінгвістичним напрямком сучасних мовознавчих досліджень.
Наталія Корольова у своїй доповіді “Гендерна маркованість метафори (на матеріалі романів “Die Herren von Winterfell” та “Das Erbe von Winterfell”) торкнулася актуального питання гендерного представлення концептуальних сутностей в аналізованих романах. Дискусія показала вагомість цього питання, а також окреслила перспективи подальших досліджень.