Наш факультет зібрав понад 45 тисяч гривень на закупівлю дрона!

12 травня, до 152 річниці від дня народження Василя Стефаника, на площі університету відбувся Благодійний ярмарок, організований Студентським сенатом. Ціллю заходу був збір коштів для Гринішака Олега – студента факультету історії, політології і міжнародних відносин, який є воїном 80 окремої десантно-штурмової бригади. Мета – закупівля дрону для його бригади.
До проведення ярмарку долучився кожен факультет Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.
Факультету іноземних мов вдалося зібрати 9585 грн. шляхом продажу виробів на ярмарку, а також 35980 грн. донатів.
Щиро дякуємо усім студентам та викладачам, які взяли активну участь у підготовці та проведенні ярмарку, відвідувачам заходу, а також тим, хто долучився фінансово!