Команда Speaking club “Talk squad” пройшла у фінал та отримала кошти на розвиток стартапу!

Команда факультету Speaking club “Talk squad” взяла участь у фінальному етапі створення стартапів та отримала сертифікат на 250 фунтів для просунення стартапу далі від спільного проєкту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та університету Східної Англії «Підготовка ґрунту для відновлення – очищення ґрунту України, еко-підприємництво та екологічна журналістика».

Основна ідея нашого стартапу полягає у створенні сприятливого середовища для розвитку комунікативної і міжкультурної компетентностей студентів і усіх охочих шляхом залучення носіїв мови із будинків для людей похилого віку, які прагнуть спілкування.
Наша команда складається із семи учасників : Пономаренко Світлани, Хацевич Віталії, Глинянюк Діани, Данилюк Мар’яни, Летнянчин Маріанни, Сопотик Юлії та Зубкевич Софії
Висловлюємо подяку Білянській Ірині Петрівні за творче натхнення та неоціненну допомогу в підготовці коменди.
Вітаємо команду та бажаємо успіхів у майбутньому!