Онлайн-конференція з потенційними абітурієнтами Ліцею ім. Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради

12 березня у межах профорієнтаційної діяльності Думчак Ірина Михайлівна та Троценко Ольга Ярославівна, доценти кафедри англійської філології факультету іноземних мов провели онлайн-конференцію з потенційними абітурієнтами Ліцею ім. Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради (Природничо-математичний ліцей).

На профорієнтаційній зустрічі учні старших класів мали можливість ознайомитися із можливостями, особливостями та перспективами п’яти спеціальностей, представлених на факультеті іноземних мов. Обговорено окремі спеціальності, варіанти міжнародної співпраці, окреслено не лише процес навчання, стипендіальні здобутки, але й дозвілля сучасного студента.

Висловлюємо подяку вчителю Кравченко Наталії Іванівні та учням старших класів ліцею за допомогу в організації, за якісні технічні умови та за виявлений інтерес до вивчення іноземних мов у ПНУ ім. Василя Стефаника.