Профорієнтаційний онлайн-захід із учнями випускних класів Ліцею №11 м. Івано-Франківська

Студенти 4 курсу освітньої програми «Англійська мова і література (переклад включно)» Катерина Кобута та Лілія Локатир під час проходження виробничої педагогічної практики провели профорієнтаційний онлайн-захід із учнями випускних класів Ліцею №11 м. Івано-Франківська. Метою мотиваційної зустрічі було ознайомлення учнів із перспективами навчання на факультеті іноземних мов, особливостями провадження освітньої діяльності та спеціальностями факультету. Студентки також поділилися своїми враженнями від навчання, розповіли про міжнародний досвід проходження практики та можливостями, які відкриваються перед студентами факультету іноземних мов, зокрема, про участь у міжнародній діяльності та самоврядуванні, про державні та недержавні стипендії і програми академічного обміну, у яких беруть участь студенти факультету з високими академічними досягненнями.
Висловлюємо щиру подяку адміністрації Ліцею №11 за сприяння в організації зустрічі, а учням за плідну співпрацю під час проходження нашими студентами виробничої педагогічної практики на базі ліцею та проведення онлайн-заходу.