Реалізація проєкту “English for Media Literacy”

Доценти кафедри англійської філології Діана Сабадаш та Ірина Малишівська провели 8 вебінарів для вчителів в межах проєкту “English for Media Literacy”. До участі зголосилися більше 70 вчителів з Прикарпаття та інших куточків України – географія учасників на нашій Menti мапі.
Учасники дізналися про особливості сучасного медіапростору, традиційні та соціальні медіа, способи та засоби впливу на реципієнта. Вчителі також мали змогу опанувати ефективні інтерактивні інструменти для онлайн навчання.
Наразі триває конкурс вправ з інтеграції інфомедійної грамотності на уроках англійської мови.
Проєкт реалізують кафедра англійської філології та ГО “Центр дослідження комунікації” за грантової підтримки Ради міжнородних досліджень та обмінів IREX за сприянням Посольств США та Великої Британії у партнерстві з МОН України та Академією Української преси.