Профорієнтаційна зустріч із учнями Чернелицької загальноосвітньої школи

Доцент кафедри німецької філології Липка Світлана Іванівна провела профорієнтаційну зустріч з учнями 10 та 11 класів Чернелицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чернелицької ОТГ Коломийського району Івано-Франківської області. Викладачка ознайомила учнів з інформацією про ДВНЗ Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника загалом та детально презентувала майбутнім абітурієнтам факультет іноземних мов і всі його спеціальності. Учасники зустрічі дізналися про освітні послуги факультету іноземних мов та про перспективи й переваги, які їм може надати навчання на цьому факультеті, а також отримали відповіді на запитання, які їх цікавили. Спілкування відбулося у доброзичливій затишній атмосфері, яку допомогли створити директорка школи Білецька Ганна Зіновіївна, класний керівник 11 класу вчитель-методист німецької мови Абрамович Наталія Володимирівна та вчитель англійської мови Йоник Уляна Петрівна. За це їм висловлюємо особливу подяку!