Мистецький вечір кафедри англійської філології у студентському просторі Paragraph

Університетське життя – це не лише навчання, а й цікаве спільне дозвілля викладачів та студентів. 27 березня у студентському просторі Paragraph відбувся концерт живої музики. Зініційований професором кафедри англійської філології Девідом Лівінгстоуном (Університет Палацького, м. Оломоуц, Чехія) творчий вечір зібрав талановиту молодь факультету іноземних мов та викладачів кафедри англійської філології.

Вечір розпочався з ліричної композиції «Подаруй мені ріку» з альбому гурту «Лівінстон» у виконанні викладачки кафедри Інни Лісовської під акомпанемент банджо професора Лівінгстоуна, який вправно дошукував акорди музичного супроводу відомої пісні. Студенти співали пісні відомих виконавців українською та англійською мовами. Їхній виступ супроводжувався майстерною грою на гітарі студента 2 курсу Станіслава Мельника. Присутні були особливо зворушені сольним виступом студентки 4 курсу Христини Хабайлюк із піснями «Черемшина» та «Skyfall». Неповторну атмосферу вечора створювали імпровізовані переспіви відомих хітів, які відображали реалії сьогодення, у виконанні студентів та професора Девіда Лівінгстоуна. Приємним доповненням дійства стало декламування англомовної поезії доценткою Іриною Білянською та презентація авторського перекладу поезії Тараса Шевченка старшою викладачкою Еллою Мінцис.

Завідувач кафедри англійської філології професор Яків Бистров зазначив, що факультет пишається молодими талантами, а також наголосив на необхідності проведення подібних заходів, які спрямовані не тільки на розвиток комунікативних навичок й ефективне спілкування з носіями англійської мови, а й сприяють соціалізації студентської молоді загалом.

Захід відбувся у невимушеній та теплій атмосфері. Дякуємо викладачам кафедри англійської філології, які долучились до заходу, а також окремо нашим неповторним студентам бакалаврату і магістратури – Валерії Мерц (А-21), Ростиславу Гогільчину (СОА-26), Хацевич Віталіні (СОА-26), Вікторії Маджарі (А-31), Надії Тучак (А-31), Марті Довбні (А-35), Христині Хабайлюк (А-41), Ользі Ковальчук (А(м)-11), Оксані Лапчинській (А(м)-11), Михайлу Курляку (А(м)-11), Ірині Михайлинин (СОА-16), Ірині Циган (СОА-16), Софії Півень (Н-31) та Станіславу Мельнику (А-22).