Оголошується конкурс есе “Immortal Shakespeare”

Кафедра англійської філології факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника оголошує конкурс есе Immortal Shakespeare”.

Запрошуємо учнів та студентів українських ЗВО взяти участь у конкурсі та спробувати свої сили у написанні есе англійською мовою.

!!! Оберіть одну із запропонованих тем:

1. Choose any Shakespeare’s play and discuss its relevance to today.
  2. Provide an alternative ending to one of Shakespeare’s plays.

Вимоги:

• Обсяг есе: 400 слів для учнів ліцеїв; 600 слів для студентів.

Тип есе: розповідь із 3 структурними елементами (зачин, основна частина, кінцівка).

• До уваги братимуться *оригінальні роботи, які відповідають нормам орфографії, правилам вживання лексики та граматики сучасної англійської мови.

Застосування мовної статистичної моделі ChatGPT та інших інструментів Штучного Інтелекту не відповідає критеріям авторства, оскільки вони не несуть відповідальності за подане есе і не  здатні схвалити остаточну версію для оцінювання.

Оформлення есе: роботи подаються у форматі MSWord, кегль 14 pt, міжрядковий інтервал – 1,5, абзацний відступ – 1,25 см, поля – верхнє, нижнє, ліве – 2,5 см., праве – 1,0 см., шрифт – TimesNewRoman.

У файлі з есе (тільки на першій сторінці) написати ПІБ повністю (як в паспорті чи свідоцтві про народження). При перевірці роботи шифруються. Комісія не знатиме імен конкурсантів.

Тип файлу .doc чи .docx.

Для участі у конкурсі необхідно:

Файл з заявкою НАЗВАТИ:

Для студентів:

С_заявка_ПІпБ (приклад: С_заявка_Шевченко_М.Я.)

Для учнів:

У_заявка_ПІпБ (приклад: У_заявка_Шевченко_М.Я.)

ФАЙЛ з есе НАЗВАТИ:

Для студентів:

С_есе_ПІпБ (приклад: С_есе_Шевченко_М.Я.)

Для учнів:

У_есе_ПІпБ (приклад: У_есе_Шевченко_М.Я.)

• у темі електронного листа вказати слово «КОНКУРС ЕСЕ 2024»;

Результати конкурсу:  23 квітня 2024 р. на сайті факультету іноземних мов, ПНУ імені Василя Стефаника

Бажаємо успіху!