Бінарне практичне заняття з курсу “Переклад ділових документів”

12 вересня 2023 року у групі Ф-31 відбулося бінарне практичне заняття з курсу “Переклад ділових документів”. Тема “Особливості структурно-термінологічного наповнення бізнес-плану у французько-українському економічному дискурсі”. З термінологічним аспектом та специфікою складання і побудови бізнес-плану в Україні студентів-майбутніх перекладачів ознайомив кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і оподаткування, заступник декана економічного факультету нашого Університету Віталій Шкромида. Студенти отримали відповіді на питання щодо відносин між замовником перекладу ділового документу і перекладачем. Дякуємо Віталію Васильовичу за конкретну плідну співпрацю з підготовки фахових викладачів на практичному занятті.