![](https://fim.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/38/2023/03/335623084_228787909632237_7829569707773398431_n-1024x868.jpg)
Проректорка Херсонського державного університету Алла Цапів прочитала лекцію про міжкультурну комунікацію у сучасному освітньому середовищі. Насамперед говорили про вербальні та невербальні аспекти. Розкрито поняття культура, міжкультурна взаємодія в академічному середовищі та ознайомлено з видами міжкультурної комунікації. Лекторка наводила приклади з власного досвіду та поділилася лайфхаками для успішної міжкультурної взаємодії. Лекція проходила англійською мовою.
![](https://fim.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/38/2023/03/335370758_753038729774621_6013963347012972609_n-1024x680.jpg)