Зустріч студентів із випускницею університету Оксаною Барчук (Ukraine Focus)

Доценти кафедри англійської філології Дерев’янко Оксана Андріїівна та Тронь Андрій Андрійович організували зустріч студентів факультету іноземних мов із Оксаною Барчук (м. Вашингтон), директоркою із зовнішніх зв’язків Ukraine Focus, американської некомерційної організації, яка надає гуманітарну та медичну допомогу тим в Україні, хто її найбільше потребує.
У 2006 році Оксана закінчила Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника і з того часу проживає у США. Більше 10 років присвятила міжнародній освіті та культурному обміну, допомагаючи іноземним студентам з усього світу приїхати до США за візами J-1 та F-1, працюючи у всесвітньо відомих компаніях у Сан-Франциско, Каліфорнії, Бостоні, Массачусетс і Вашингтон, округ Колумбія. З червня 2022 року вона зосереджується на допомозі Україні, розбудовуючи стратегічні партнерства на національному та міжнародному рівнях, збираючи кошти, виступаючи від імені України та завершуючи місії в Україні, доставляючи вкрай необхідну допомогу (зокрема, машини швидкої допомоги, медичне приладдя, IFAK, зимові одяг тощо).
Промова Оксани була надихаючою і мотивуючою, вона показала студентам з особистого досвіду, що у житті все можливо, якщо ви впевнено рухаєтеся вперед до своїх цілей і наполегливо працюєте.