Зустріч студентів факультету з випускницею Оксаною Мороз (Університет Індіани, США)

В рамках реалізації проєкту “Осередок менторства” спільно з Асоціацією випускників ПНУ ім В.Стефаника відбулась зустріч студентів факультету іноземних мов з випускницею факультету 2013 року Оксаною МОРОЗ, яка зараз працює над докторською дисертацією у Університеті Індіани в Пенсильванії, США. Оксана розповіла студентам про особливості системи освіти США та окреслила перспективи професійної реалізації випускників факультету іноземних мов.

Жваву дискусію викликало обговорення питання  академічної мобільності студентів.

Професор Мороз також порадила студентам більше уваги приділяти науково-дослідницькій роботі та активно публікувати свої напрацювання у наукових журналах.