Профорієнтаційна зустріч з учнями ліцею № 12 імені Івана Франка

Профорієнтаційна зустріч з учнями 9-х класів ліцею № 12 імені Івана Франка відбулася 9 листопада 2022 року. Зустріч провели викладачки кафедри німецької філології Анна Грималюк, Юстина Ковальчук та Наталія Корольова.
Майбутні абітурієнти отримали інформацію про вступ, переваги навчання на факультеті іноземних мов, освітні програми та професійні кваліфікації. Учням особливо цікаво було послухати відео-звернення від студентів про перші кроки та досвід навчання на факультеті. Зустріч була цікавою та інформативною.
Викладачі відповідали на запитання учнів та поспілкувалися на тему професійних планів та мрій підлітків. Розмова відбувалася у невимушеній і веселій атмосфері. Сподіваємося зустрітися з майбутніми студентами на факультеті іноземних мов.
Herzlich willkommen!