Стартує ІV обласний літературно-публіцистичний конкурс учнівської та студентської молоді імені Василя Стефаника

До уваги вчителів, керівників творчих студій та гуртків! Дорогі учні 9-11 класів, студенти коледжів, професійно-технічних навчальних закладів, закладів вищої освіти!

«Центр досліджень “Покутської трійці”», кафедра української літератури факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та кафедра філології Навчально-наукового Коломийського інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника запрошують вас узяти участь у ІV Обласному літературно-публіцистичному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Василя Стефаника.

Конкурс стартує з 1 лютого 2021 року  і проводиться у номінаціях – «Новеліст року», «Поет року» та «Публіцист року».

УМОВИ КОНКУРСУ

Для участі в номінації «Новеліст року» конкурсанти надсилають новелу на будь-яку тему з сучасного чи минулого життя України та українців, що не перевищує своїм обсягом більш як 8 сторінок друкованого тексту. Тематичний, проблемний, стильовий спектр не обмежується жодними вимогами. Художні твори мають бути написані сучасною українською мовою з можливим використанням діалектизмів, жаргонізмів, сленгів (окрім табуйованої лексики).

Для участі у номінації «Поет року» віршотворці надсилають свої поетичні тексти, збірки, поеми. Тематичний, проблемний, стильовий спектр тут теж не має жодних обмежень.

Для участі у номінації «Публіцист року» конкурсанти надсилають есе, в якому можуть осмислюватися різні ракурси сприйняття образу та творчості Василя Стефаника в сучасному та минулому України, його творчий ґеній, світогляд текстів і персонажів, актуальність у сьогоденні, оригінальність та самобутність таланту, тематичні, проблемні, екзистенційні перегуки з сучасністю. Автор есе має право сам обирати вектор пов’язаності свого твору зі «світом» Василя Стефаника.

Новели, поезії, есе та анкети учасники можуть надсилати на електрону адресу – pokutskatriitsia@ukr.net або ж поштову адресу –  Центр досліджень «Покутської трійці», вул. Лисенка 8, м. Коломия, Івано-Франківська обл., 78200 до 8 травня 2021 року.

До 14 травня 2021 року журі конкурсу визначає переможців у кожній із номінацій. Переможці й відзначені членами журі учасники та їх вчителі, нагороджуються дипломами та подарунками.

До тексту автори додають анкету, в якій вказують своє прізвище та ім’я, дату народження, навчальний заклад та клас (курс), інформацію про вчителя української мови та літератури (прізвище, ім’я, по-батькові), контактні дані (телефон та адресу електронної скриньки).