Конкурс на кращий твір малої прози

Факультет філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника оголошує конкурс для творчих студентів на найкращий твір малої прози “Коротко. Сильно. Страшно”.

Конкурс стартує 1 лютого 2021 року і приурочений до 150-річчя від дня народження Василя Стефаника.

Авторські роботи надсилати до 10 квітня 2021 р. на адресу доцентки кафедри української мови Оксани Ципердюк –  zdjuk@ukr.net

Переможці будуть нагороджені дипломами та подарунками. Нагородження відбудеться 23 квітня 2021 року. Про церемонію нагородження буде повідомлено додатково.

Мова творів – українська (без табуйованої лексики). Тематичний, проблемний, стильовий спектр не обмежується жодними вимогами.

Обсяг – до 10-ти сторінок. Роботи надсилати word-документом: формат А4, шрифт Times New Roman 14.

У документі потрібно вказати інформацію про себе: прізвище, ім’я та по-батькові, номер телефону, адресу, факультет і назву навчального закладу.

Положення про конкурс