Фестиваль-конкурс різдвяних пісень

На факультеті відбувся фестиваль-конкурс різдвяних пісень Weihnachtsliederwettbewerb, організований викладачами кафедри німецької філології. У фестивалі-конкурсі взяли участь студенти факультету, які вивчають німецьку мову як основну та другу іноземну мову.
Студенти шляхом жеребкування отримали для виконання різдвяну пісню німецькою мовою, яку мали можливість інтерпретувати та презентувати за власним бажанням. Серед виконаних пісень були як традиційні німецькі колядки та пісні, присвячені чарівному часу адвенту („Morgen, Kinder, wird was geben!“, „Leise rieselt der Schnee“, „O du fröhliche, o du selige“, „Kling, Glöckchen, klingelingeling“, „Alle Jahre wieder“, „O Tannenbaum, o Tannenbaum“, „ Stille Nacht, heilige Nacht“), так і менш знані та відомі („Fröhliche Weihnacht überall“, „Ihr Kinderlein kommet“, „Still, still, still, weil´s Kindlein schlafen will“, „Lasst uns froh und munter sein“, „Schneeflöckchen, Weißröckchen“, „Morgen kommt der Weihnachtsmann“, „Am Weihnachtsbaum die Lichter brennen“).
Приємною несподіванкою стало виконання студентами англійського відділення української пісні «Щедрик» англійською мовою.
Виконання усіх колядок та різдвяних пісень зачарувало глядачів та перенесло у неповторну атмосферу очікування Різдва. Студенти дуже креативно презентували кожну пісню, подарували Факультету справжнє свято, перенісши усіх подалі від передсесійних турбот та метушні кінця семестру в казковий передсвятковий світ, сповнений чудес та добра!