Студенти та викладачі факультету на “Форумі перекладачів”

Хто зі студентів факультету іноземних мов не хоче стати перекладачем?
За ініціативи Івано-Франківської міської ради вперше в нашому місті проведено “Форум перекладачів”. Студенти факультету мали змогу ознайомитися з роботою фахівців з галузі, отримати поради щодо перших кроків у перекладі та дізнатися про юридичні та технічні тонкощі перекладацької діяльності. Під час участі у Форумі студенти отримали як відповіді на свої запитання, так у них і з’явилися нові питання щодо перекладу, над якими вони працюватимуть впродовж наступних років навчання на освітніх програмах бакалавра та магістра. Спершу з вітальним словом виступив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків. Головними були питання співпраці з видавництвами,технічного перекладу, машинного перекладу. Обговорювалися можливості САТ-програми, проекту ТІА (перекладачі в дії), майданчика для перекладу поезії Umbrella, платформи LITCENTER, міжнародних програм та конкурсів.