Інформаційний брифінг із учнями ліцеїв міста та області

Профорієнтаційний калейдоскоп на факультеті набирає все більше обертів!
На прохання абітурієнтів 29 квітня відбувся інформаційний брифінг із учнями ліцеїв міста та області, який відбувався у двовимірному форматі: в аудиторії 204 ФІМ та паралельно онлайн.
Декан факультету Наталія Яцків та гаранти усіх Освітніх програм ознайомили учнів із перспективами навчання на нашому факультеті і родзинками працевлаштування.
Заступники декана Наталія Пилячик та Наталія Іванотчак продемонстрували лайфхаки щодо написання мотиваційного листа для філолога, перекладача та вчителя іноземних мов і зарубіжної літератури.
Учні дізналися про особливості НМТ з іноземних мов, яке буде відбуватися вперше цього року і разом обговорили типові помилки, які не слід робити при здачі цього іспиту.
Ми намагаємося донести нашим абітурієнтам найнеобхіднішу інформацію, щоб бути корисними у цей нелегкий час!
Слава Богу та ЗСУ, що зустріч відбулася без тривог і в надзвичайно теплій атмосфері!
Обирай факультет іноземних мов ПНУ! З нами завжди цікаво і пізнавально!