Інтерв’ю доценток факультету з кореспондентом University World News (Лондон, Велика Британія)

Підтримка України під час російсько-української війни набирає великих обертів і на інформаційному фронті США та Канади!
Дякуємо доценту кафедри англійської філології Наталії Гошилик за ентузіазм та пропозицію співпраці з Натаном Грінфілдом – професором в Algonquin College в Oттаві, кореспондентом Північної Америки для University World News (Лондон, Велика Британія).
Така ідея була реалізована у захоплюючому інтерв’ю з доцентами кафедри англійської філології Наталією Пилячик, Ольгою Троценко та Інесою Мельник, а також студенткою 2 курсу нашого факультету Анастасією Литвинович.
Дякуємо Натану Грінфілду за професійну зацікавленість до наукових напрацювань, зокрема, до нещодавно опублікованої статті про Чорнобиль, написаною командою викладачів кафедри, а саме професором Яковом Бистровим та доцентами кафедри Ольгою Білик, Наталією Іванотчак, Іриною Малишівською, Наталією Пилячик у виданні Scopus: https://bit.ly/articleChornobyl